Mocktails met de UGent waterfonteintjes
Beschrijving
Wist je dat we aan de UGent verspreid over onze campussen heerlijke drankwaterfonteintjes hebben? Deze zetten we extra in de kijker op Wereldwaterdag.
Bovendien zoomen we even in op het waterbeleid van onze universiteit (meer info: https://www.ugent.be/nl/univgent/waarvoor-staat-ugent/duurzaamheidsbeleid/leidraad/water)
Kom af met je eigen herbruikbare waterfles (mogelijkheid tot het aankopen van een UGent drinkfles ter plaatse), kies je mocktailsmaakje aan ons mocktailstandje, maak kennis met het waterbeleid van de UGent en werk je mocktail af met heerlijk fris drinkwater uit één van de drinkwaterapparaten.
Wil je weten op welke campussen je ons allemaal kan vinden en zo’n (h)eerlijk duurzame mocktail kan verkrijgen? Hou de socials van Green Office Gent in de gaten!
Bijkomende informatie
-
Inschrijven noodzakelijk:
Neen
-
Toegankelijk met rolstoel/kinderwagen:
Ja
-
Meer info:
-
Contactgegevens:
Naam: Emmie Dierickx
E-mailadres: duurzaam@ugent.be -
Type activiteit: